Sunday, June 26, 2022

B150 - Bairrada Ultramarathon

 Sel aastal taaskord! Eelmisest aastast natuke õppisin ja sel korral nii tühja tunnet lõpuks ei olnud, aga loomulikult väsimus suur, samuti ei aita kaasa nii pikal sõidul, et mul hardtail, selg andis tunda. Kingadki olid juba nii, et ei tahtnud neid jalas natukenegi kauem hoida, viimane tund kaks ei meeldinud ka väga sadukas istuda. Ehk et sellisel sõidul on lõpuks kõik natuke valus. Kuid tegin hea sõidu, korralik tempo alati, sõin-jõin ja ka nautisin vaateid samal ajal kui väntasin.

Igati soovitan kõigile seda sõitu, kasvõi kahe või kolmese tiimina, siis hakkab vähem kõik valutama, aga korraldus on super ja rajad alati lahedad. Sel aastal vallutasime Serra de Freita ära.

Numbreid - 158km 9h31min 3932m+ (naiste võitja, üldarvestuse solo 41.koht/211)

Tänud kõigile kaasaelajatele ja toetajatele!

Peale finishit kohe pikutama/ After the finish straight to resting in bed


This year again! From the last year I learned a little more and this year I did not finish with that empty feeling, but of course with lot of fatigue. It doesn't help to have hardtail, as my back started to ache, also shoes were not really favorable to have on , last hours was not so pleasant to sit on the saddle. But that's all part of ultra marathon, just everything starts to hurt a little. But I did very nice ride, always very constant and good rhythm, drank and ate well, but at the same time had time to check the scenery while I pedalled. 

I really recommend this race, even if to make as two or three person teams, then it hurts less, but its super nicely organized and always nice trails. This year we conquered Serra de Freita.

Numbers - 158km 9h31min 3932m+ (women winner, overall solo 41st/211)

Thank you all for cheering and supporting!No comments:

Post a Comment