Monday, March 19, 2012

Portugal Cup - Tougues

Ots lahti tehtud!! Esimene võit hooajal kirjas. Rahul.
Rada Touguesis oli lahe. Tiirutas nõlval üles alla, laskumised olid lahedad, paar hüpekat, millel oli ka varuvõimalus ümbert sõita ehk chicken run rada. Maapind oli selline mullane, mitte liivane nagu siin paljud on, see meeldis ka, ja samuti oli ilm jahedam kui eelmisel nädalavahetusel ehk et kõik klappis.
Stardist minema minnes teadsin, et kindlasti pean saama esimesene laskumistele, et siis kohe väike vahe sisse teha. See mul ka õnnestus, isegi nii hästi, et rohkem ma neid ei näinudki! Tegin oma sõitu, läksin kõik laskumised limiidi peal, kuid samas kindla peale, ühel hüpekal läks maandumine päris nihu, kuid suutsin siiski kõik kontrolli all hoida ja tulin puhtalt välja. Samuti oli rahval ohe suur :D Väga lahe oli rahva emotsioone peale hüpekaid kuulda, eile rajal harjutadeski mõni vist arvas, et nägi viirastust kui ma hüpekast läksin, kust enamus mehed võtsin chicken run´i ette. Eks ma enne esimest hüpet ikka läksin korralikult oma mõttemaailma, et seal kõik see värk enne läbi mängida, et kuidas ja kuhu maandun ja mismoodi see välja näeb :D Ja kõik toimis, kuna esimene hüpe, mis tegin, oli ideaalne, see oli ka kõige raskem, kuna selle maandumine oli järsaku peale, ehk et peale hüpet oli veel tükk laskumist. Peale seda sain trennis kõik kenasti tehtud ja kindluse tänaseks sõiduks.
Täna oli lenkul ka teip kirjaga ´naudi!´ Ja seda ma tegin, väga lahe oli. Ma olen siin igal võistlusel mingi kirjakese endale lenksule pannud, et nüüd juba kõik tiimikaaslased huviga ootavad ja uurivad, mis mul seal kirjas seekord. :) Lahe!
So the winning account has been opened! I am satisfied.
The course in Tougues was cool. It went up and down a slope, downhills were great, had also some jumps with another option to go around them, so called chicken runs. The soil was not sandy, like a lot of tracks here, that I liked and also the weather was cooler than last weekend, so everything was perfect.
I knew that I should get to the downhill sections first after the start, so that I could get some gaps. Well that turned out perfectly, even so that I did not see anyone after! It was my ride and race, I took the downhills on the limit, but still controlling the situation. One jumps went quite wrong with the landing, but I kept my cool and came out clean. Also the crowd made a big sigh :D It was really cool to hear the crowd´s reactions after the jumps, yesterday when I was practising then some thought they hallucinated seeing me going to the jump that many men avoided with the chicken run. Of course before I made the very first jump, I really took my time and focused and played everything out in my mind how it should go and how I land and all :D And it worked, because the first jump I made was perfect, it was also the hardest as the landing was on a steep slope, it was much scarier to look than ride. And after the first jump I got my confidence and I was ready for today.
Today I had taped the word ´naudi!´ (enjoy!) on my handlebar, and that is what I did. I have taped different words or phrases to my handlebar each race, so now my teammates are already looking forward to see what I have on this time. :) Cool!

No comments:

Post a Comment