Saturday, October 29, 2022

Hooaeg 2022 purgis!

 Hooaeg oli mahukas, hooaeg oli tegus, hooaeg oli edukas!

Hooaja plaanid oli ambitsioonikad, olid mõned rasked mitmepäeva maastikurattatuurid, kuhu läks mu fookus, olid ka mõned ühepäevasõidud, kus tahtsin olla heas minekus, näiteks B150 et nii pikka päeva rattal nautida on hea kui on mõnus tunne, mul oli hea tunne!

Kokkuvõttes tuli palju võistluspäevi, koguni 40! Aastast on see kolmandiku rohkem kui täies pikkuses kalendrikuu ja peamiselt olid need maastikurattasõidud, mis ei ole nii kergesti läbitavad kui maantee omad. Ühel päeval oli starte isegi kaks (täiesti erinevad sõidud), ikka sain Maarise moodi hullusega ka hakkama!

Samas justkui võistlusi ei olnudki nii palju, kui hakata tulemusi vaatama. Kui juba tulemusi vaadata, siis edukust mõõdan just potentsiaalis, mida reaalsed tulemused alati ei peegelda, aga teadmine, et minek oli hea ja eks mõnel korral tuli ikka koht selle vääriline. Kõik tulemused mul siin blogi paremal veerul olemas, ei hakka siia kokku lugema. 

Kogu toimetamine sel aastal oli minu MTBcamps (www.mtbcamps.eu) projekti raames, et teavitada rohkemaid võimalustest siinkandis rattaga sõita ja Portugali avastada ja selleks ei pea üldse mingi proff olema, mõnusat rahulikku avastamist on ka tore teha!

Minu võistluskäike toetas Saksa Automaatika , kellele olen ülimalt tänulik.

Minu toitumist toetas NeoLife, suurepärane lisa korralikule toidulauale.

Minu ratast aitas hooldada Goingbike, kust ma ise olen saanud väärtuslikud mehaaniku oskused. 

Kõik, kes on oma panuse nii väike kui suure minu väntamistele andnud, on minu toetajad, aitäh teile!!

Seda aastat 2022 on veel tervelt 1/6, minu lemmiknumber on 22 ehk mahub veel toredaid hetki ratastel siia aastasse, kellel huvi siia kanti sõitma tulla, andku aga teada! Samuti praktiseerin oma treeneristaatust, kellel huvi kaugemalt, siis toimib minul kenasti Trainingpeaks platvorm. 

Tasakesi on ka plaanid järgmiseks hooajaks paika hakanud loksuma, pidin aru saama, mis mind veel motiveerib ja inspireerib kannatama. Ja kuna hooaeg oli edukas ja mis peamine, et tervis kannatab, siis jätkan kihutamist eliidi seltskonnas. 

Suured tänud kõigile ja peatse kohtumiseni!

If anyone is interested in this beautiful flower cycling kit, I still have some in stock! 


Season was voluminous, season was active, season was a success!

My plans for the year were ambitious, many multiple day mtb stage races, onto which my focus went, also wanted to be in good form for couple of one-day races, for example you want to be feeling good on event like B150, its a long day to be feeling.

Overall I had lots of racing days, total of 40 days! In a year more than a month just racing and most of them were mountainbike races, they are much more demanding than road races. One day I had even two starts (totally different races), so I did some Maaris-like craziness as well!

Competition number wasn't that huge, if to look at the results list. If to look at the results then I measure the success in the potential and feeling, not the real result, as many had other issues and not my actual physical capacity, but also had some good results that reflected that. All my results are here on the right column of the blog, so I don't repeat them here. 

All my year went by my project MTBcamps (www.mtbcamps.eu), to get more the word out of the possibilities to ride here in Portugal and discover the authentic side of it, and you don't have to be no pro in riding to do so, its nice to discover also in causal easy pace!

My racing trips were supported by Saksa Automaatika, forever thankful for them!

My nutrition was supported by NeoLife, to add that extra to the food.

My bikes were helped with maintaining by Goingbike, from were also my precious mechanic skills are originated. 

All of you who supported me in small or big way are my supporters, so I am so very grateful for each and everyone of you!!

The year 2022 has still 1/6 of it left and my favorite number is 22, so I hope many nice moments on the bikes are still waiting for their turn. So anyone having will to come here to ride, let me know! Also I practice my coach degree and for those further away, I use Trainingpeaks platform for my athletes. 

Slowly my plans for next year also get more solid as I needed to see what is that motivates me and pushes me to suffer. And as this season was a success and whats most important that my health still allows me, I am continuing to ride in elite category.

Thank you so much and see you soon!

No comments:

Post a Comment