Monday, November 6, 2017

Avalanche Licor Beirao 2017

Saigi ametlikult hooaeg läbi! Ja võiduga ja uue särgiga (särgi tegijad jäid jänni ja hetkel küll särki veel ei ole, aga lähinädalatel on käes).
Avalanche - üks mu lemmikuid võistlusi, seda tunnet, mis seal stardis valdab, peab kogema, et teada, mis see on. Ärevus, hirm, õhin, adrenaliin - uhh külmavärinad tulevad peale kui sellele mõelda.
See aasta oli natuke rada erinev, kuid algus ja lõpp ja paljud osad ikka samad, mis alati. Kui algset kuupäeva muudeti, siis otsustasin, et teen põhilise puhkuse hooajast ära, natuke liigutasid ja sõitsin, kuid ei midagi süstemaatilist. See andis ka tunda, ei olnud just nii palju bauerit, et tõeliselt liikuda neis lõikudes, kus oli vaja korralikult talda anda. Aga ei midagi hullu. Singlid olid kõik sellised niisked, palju negatiivse kalde peal juurikaid.
Kuna endal mul ju enduro või dh ratast ei ole, siis trenni ei ole teinud neil ja laupäeval oli tegu, et harjuda. Kuid olin täitsa ok juba pühapäeval, eks kuna mulle nii meeldib avalanche, siis ehk pea oli kõige rohkem valmis. Mul oli eelmisest aastast stardikoht välja võideldud, 50 esimest kindlustavad järgmiseks aastaks stardinumbri, teised on juba registreerimisjärjekorras, samas olid naised kiired olnud ja reganud kohe , ehk et minu ümber startis kohe neli naist.
Stardist minema, enam ei tea, kus oled ja kes ees ja kes taga, lihtsalt andsin endast kõik, kuni lõpuni.
Kordasin oma head tulemust, lõpetasin täpselt 38ndana nagu eelmine aasta.
Aitäh! :)

ma olen see valge kiivriga (pilt siin all on tehtud peaaegu samal ajal)
I am the one in white helmet (the foto below is taken almost at the same moment)


And the season is officially over! And with a win and new jersey (the makers of the jerseys are a bit delayed, so I still get to receive it).
Avalanche - one of my favorite races, that feeling that you get in start, you got to experience to fully understand. The excitement, fear, eagerness, adrenaline - uff I get the shivers when I think about it.
This year the track was a bit different as normal, start and end and lots of bits and pieces of course the same. When the original date was changed, I decided to make my rest from the season, with some activities, but not systemized. I could feel it, I didnt have that much power as I could on the pedal parts. But nothing too bad. The single tracks were wet and lots of off camber roots.
As I dont have my own enduro or dh bike, so havent trained on softer bikes, then on Saturday it was hard to get use to. But I was ok on Sunday, because I like so much avalanche, my head was the one that was really prepared. I had fought my starting number from last year, the top 50 have secure numbers, the others are all by the registration time, but other women had been fast, I had like 4 women around me starting.
Off from the start and then you dont have a clue who is in front and who behind, I just gave my all and to the end. I managed to repeat my good result and finished 38th like last year.
Thank you! :)


No comments:

Post a Comment